marufyayinevi.com.tr'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler,  Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Gizlilik Sözleşmesi'nde, gizlilik haklarınızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz .E-posta yazışmalarında güvenlik açıkları olabileceği için kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir nedenle yazışmalarınızda kesinlikle kullanmayınız.

 

marufyayinevi.com.tr 'da alışveriş yaparken kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz sistemimize kayıt edilmemektedir.Kredi kartı  en son geliştirilen şifreleme yöntemleri  128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile güvenlik sağlanmıştır.

 

128 bit SSL

Kısaca SSL olarak adlandırılan Secure Socket Layer, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması için geliştirilen ve bugün hemen hemen bütün internet tarayıcılarının (browser) desteklediği standart bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilgiyi otomatik olarak şifreledikten sonra kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ile bütünlüğü korunur. İşlemler sırasında, güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için iki şeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan ilki, tarayıcınızın altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Buna ek olarak içinde bulunduğunuz sayfanın adresinin başındaki "http://", "https://" olarak değişir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.