Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu PTT kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 150,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları 15 TL , kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 15 TL daha dahil edilecektir. Ödeme şekliniz "Kapıda Ödeme" seçeneği ise siparişinizin tutarı ne kadar olursa olsun 15 TL sabit ücret alınmaktadır.


· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle marufyayinevi.com.tr  adresimiz ya da +90 545 337 99 09  numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

· Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; 1-10 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

·  Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda +90 545 337 99 09   numaralı telefonlardan ya da marufyayinevi.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz! 

Çerez Kullanımı